KURUMSAL

VİZYON

Profesyonelliği ve Sürekliliği esas alarak markalaşmaktır.

MİSYON

Kalite ve teknolojiyi kullanarak müşteri memnuniyetini sağlamak ve ülkemize katma değer yaratmaktır.

Rollfen Mühendislik & Makina olarak 2020 yılından bu yana 15 yıllık tecrübeye sahip profesyonel kadromuz ile Profil Üretim Hatları ve Özel Amaçlı Makinelerin projelendirmesi, üretimi ve teknik servis hizmetlerini vermekteyiz.

Firmamız ürün geliştirme döngüsünün tüm adımlarında hizmet verebilecek yetkinliğe sahiptir. Teknoloji tabanlı anahtar teslim projeler ile tasarım ve mühendislik ihracatı yaparak hayallerinizi profesyonel ve samimi bir gerçeğe dönüştürüyoruz. 

Çalışma faaliyetlerimizde global çözümleri ve modern tasarımları ilke edinerek müşteri memnuniyetini önemsiyoruz. Kalite ve güven odaklı değerlere bağlı kalarak ekonomik, ergonomik ve çevre dostu çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

Standart olarak üretimimizde; Köşe Profili Üretim Hattı (Sıva ve Alçı Köşe Profilleri), Alçıpan Profili Üretim Hattı (Tavan ve Duvar U, C Profilleri), Alçıpan Aksesuar Profili Üretim Hattı (Agraf, Askı Maşası, Askı Aparatı) ve Alçıpan Profilleri Tam Otomatik Paketlemeli Ürettim Hattı  vardır.

Özel amaçlı olarak, müşterinin talep ettiği özel profili üretecek makine ve ekipmanlarının tasarımı ve üretimi sağlanmaktadır.

Tüm üretim hatlarımız, talebe göre birden fazla profil üretimi yapabilme kabiliyetindedir. Müşteri talebine göre manuel ayarlı, kasetli sistem ya da otomatik olarak tercihe sunulmaktadır.

KALİTE BELGELERİMİZ